תנאי שימוש

תקנון השימוש בפורטל המובחרים לאירועים www.idoido.co.il

1. כל המידע המסופק במדריך השירותים ואמיתותו הינו באחריות המפרסמים בלבד . אין המערכת אחראית על טעות אנוש כלשהי על מידע המופיע באתר.

2. מערכת האתר מתחייבת שלא לפרסם מידע תוך הפרת זכויות יוצרים של גוף או אדם פרטי ובמידה ועקב טעות אנוש פורסם מידע מעין זה, הוא יוסר מן האתר, מיידית לאחר פניה של הנפגע מכך.

3. האמור סעיף 2 לגבי הסרת חומר פוגע רלבנטי גם לספקי שירותים ולמפרסמים באתר הרואים עצמם כנפגעים מתוכן כלשהו בו.

4. אין לראות באמור באתר, לרבות המלצות הגולשים, טיפים ומאמרים המתפרסמים בו, כייעוץ מקצועי אלא כהמלצה בלבד ולכן לא תתקבל כל תלונה עקב נזק או פגם אם יגרם כתוצאה מהשימוש בו.

5. מערכת האתר שומרת לעצמה את הזכות להציג תוכן פרסומי בצורה טקסטואלית , חזותית-גרפית ובאמצעות קול ווידאו, בכל חלקי האתר, תוכן הפרסום באחריות המפרסמים בלבד.

6. אין להעתיק בשום צורה שהיא, פיזית או דיגיטלית, מתוכן האתר או חלק ממנו ללא אישור מפורש ובכתב של בעלי האתר. כל העתקת חומר שלא בצורה האמורה תיחשב לגניבה ע"פ חוק זכויות יוצרים.

7. מערכת האתר אינה אחראית כלפי המפרסמים על שימוש לא הגון בתוכן מצד הגולשים באתר וכל תביעה על פגיעה בהם תיעשה מול הגולש בלבד.

8. אין מערכת האתר מתחייבת לפרסם את כל התגובות , הטיפים וכלל החומר שישלח אלינו או שלא לשנות את תוכנן, הן מצד הגולשים והן מצד המפרסמים ובוודאי שלא תפרסם מידע הפוגע בשמו הטוב של מאן דהו. מערכת הפורטל מתחייבת שלא לעשות שום שימוש במידע אישי שיישלח אלינו ע"י הגולשים מרצונם הטוב מעבר למפורט בעמוד בו הגולשים מזינים את המידע ובוודאי שלא להעבירם לגורם שלישי ללא קבלת הסכמתם המפורשת.

9. המערכת מתחייבת לא להעביר לשום ספק פרטים או נתונים שהגולשים ממלאים את פרטיהם.

10. המערכת שומרת לעצמה את הזכות להסיר/ לחסום משתמשים העושים שימוש במערכת ם במערכת להכניס תכנים פרסומיים או תגובות פוגעות לכתבות או לטיפים.

בשיתוף עם כאן האירוע