פרסם כאן

פורטל המובחרים לאירועים בדרום מבית א.א סהר הפקות בע"מ בשיתוף כאן לאירועי מיועד בעבורך, המפרסם העסקי מתחום האירועים באמצעות שילוב כתבות אינפורמטיביות, פרסומים עדכניים, מבצעים. הפורטל מהווה מקום מפגש איכותי וממוקד בעבור קהל לקוחות ממוקד שהוא חוגגי האירועים המהווים כח קנייה. למפרסמים חשיפה איכותית וממוקדת לקידום העסק והכל תחת קורת גג אחת. אנו גאים לספק באתר מגוון שירותים, אשר מפגישים את הלקוחות עם מידע רב ושימושי עבורם המהווה מקור כניסה רב פעמי.

שילוב מנצח בין מדיה כתובה למדיה האלקטרונית

השילוב בין מדריך המובחרים לאירועים היוצא לאור אחת לשנה למדיה האלקטרונית בפורטל המובחרים לאירועים מהווה מרכיב מנצח, עבור המפרסמים, חברת א.א סהר הפקות בע"מ תחשוף את מוצריך בשתי מדיות פרסום חשובות על פי חבילת הפרסום הנרכשת, בו זמנית ובכך תגדיל באופן ניכר את החשיפה של מוצריך.
ראוי לציין, מדריך המובחרים מהווה במה ייחודית באיזור הדרום ומשמש כמקור מידע וחשיפה בין הטובים עבור אנשי המקצוע בתחום. המדריך מכיל את כל ענפי האירועים ומכיל תוכן רב שמספק את המידע לחוגגי האירוע. יתרון גדול של המדריך הינו הקשר עם גני האירועים והאולמות בכל רחבי הדרום אשר מקבלים כל אחד פרסום בלעדי של העסק (האולם) בשער המדריך וכך הוא מחולק בעשרות אולמות עם כריכה המתחלפת בין אולם לאולם (לכל אולם יש את הבלעדיות שלו במדריך שהוא מחלק – אין אולמות נוספים בתוך המדריך, דבר המקנה עוצמה גדולה.
חשיפה ותדמית
להערכתנו, חבילת הפרסום הייחודית אותה אנו מספקים מקנה יתרון רב, החל בהיקף המידע וכלה מגוון האפשרויות האינטראקטיביות הגלומות בשילוב המנצח בין מערך המדיה המודפסת היוצאת לאור אחת לשנה לכל השנה והמדיה האלקטרונית בפורטל.

בחירת חבילת הפרסום

המעוניינים לפרסם באחד מהמדיות של חברת א.א סהר הפקות בע"מ, מוזמן לבחור את המיקום, תדירות וסוג החשיפה הפרסומית
בו הוא מעוניין – על פי צרכיו.
נשמח לעמוד לרשותכם על מנת להתאים חבילת פרסום אטרקטיבית עבורכם ולקבל ידיעות אינפורמטיביות ובקשות לפרסום, והעיקר להמשיך להוות מקור מידע עדכני לפרסום ולקידום מכירות. אנו תקווה כי תפיקו את מירב התועלת מאתר חשוב זה, לשירותכם צוות א.א סהר הפקות בע"מ.

 

לפרטים נוספים: משרד. 077-5439142, מירב. 052-6056496, קובי. 052-6056495

הפרסום בפורטל WWW.IDOIDO.CO.IL מוכיח את עצמו למאות לקוחות בכל יום, אלפי גולשים עושים שימוש יעיל בפלטפורמה האינטית וכם במדריכי המובחרים לאירועים שמחולקים בכל רחבי הדרום מדימונה ועד אשדוד

השאר/י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם לחץ כאן

בשיתוף עם כאן האירוע