הסעות לחתונה

הסעות לאירועים

כל מה שחשוב לכם לדעת על ארגון הסעות לחתונה שלכם

סגרתם אירוע חתונה בקרוב, או שאתם בדיוק עומדים לסגור את האירוע? קודם כל, נאחל לכם מזל טוב, וכעת, הגיע הזמן שתדאגו לארגון ההסעות שלכם ושל האורחים, לאירוע החתונה שלכם, ובחזרה ממנו.

מדוע חשוב לארגן הסעות מסודרות לחתונה?

חשבו על זה, ברוב המקרים, חתונות נערכות באולמי אירועים מעט מרוחקים, בזמן שרוב האורחים מגיעים מערים שונות ומרוחקות אחת מהשנייה. כך יוצא מצב שלרבים מהאורחים אין איך להגיע לחתונה, או איך לחזור מהאירוע הביתה. בין אם כי אין להם אוטו, כי הם השתכרו באירוע וכעת אינם יכולים לנהוג הביתה, כי אין במקום תחנת מוניות, או כי האורחים אינם ניידים ולא יכולים להגיע או לחזור, מכל סיבה שהיא.
זה יכול להוביל למצב שחלק מהאורחים יהיו ממש תקועים, ולכן לא ייהנו מהאירוע. אולי הם בכלל לא יגיעו לאירוע החשוב שלכם בגלל הסיבה הזאת. ואולי הם יגיעו, אבל החוויה שלהם תיהרס לגמרי, כי הם יצטרכו לוותר על שתיית אלכוהול, או שיאלצו ללכת הביתה ברגל, או יצטרכו ללכת לכבישים ראשיים ולחכות לבוקר, כדי לתפוס מונית. בכל מקרה, אם אתם רוצים להגדיל את שיעורי המגיעים לחתונה, ולא רוצים שאורחים שחשוב לכם שיגיעו יוותרו על האירוע כי אין להם הסעה, ואם אינכם רוצים שהאורחים ירגישו שהם לא נהנים או עצורים, כי הם לא יכולים לשתות אלכוהול, אז פשוט תארגנו הסעות מסודרות ומאורגנות לכל האורחים.
למה דווקא אתם? מכיוון שאתם, החתן והכלה, יודעים מי הם האורחים שלכם, כמה הם, והיכן הם גרים, ואתם מארגני האירוע, אז אתם אלו שאמורים לארגן גם הסעות לחתונה, אשר יאפשרו לא רק לכם ולמשפחתכם הקרובה להגיע לאירוע ולחזור ממנו, ולשתות באירוע אלכוהול, ללא חשש מהצורך בנהיגה, אלא גם לכל שאר האורחים שלכם. כך אתם גם יכולים להתחתן בכל אולם אירועים בארץ, ללא דאגות, ומבלי שיקרה מצב שהאורחים שלכם לא יגיעו כי זה רחוק להם וכי אין להם הסעה. וזה גם מאפשר לכם לחסוך בעלויות על ידי חגיגת האירוע באולמות אירועים ייחודיים ומרוחקים, בדרום או בצפון הארץ, אשר מציעים לרוב מחירים אטרקטיביים ומשתלמים יותר.

איך לבחור חברת הסעות לחתונה שלכם?

אחרי שהבנו מדוע זה כה חשוב לארגן הסעה לחתונה, הגיע הזמן שנלמד איך לבחור את חברת ההסעות המתאימה ביותר. להלן 2 הפרמטרים החשובים ביותר שכדאי לקחת בחשבון:
1. מחיר השירות – ארגון החתונה כשלעצמה היא הוצאה כספית שיכולה להיות גבוהה למדי. ולכן, חשוב שתהיו שקולים בעת בחירת חברת ההסעות, ושתבחרו בחברה שמציעה הצעות משתלמות ומחירים הוגנים, כמו חברת טיולי הנשיא.
2. מספר האורחים ומקום המגורים שלהם – הזמינו הסעה שתתאים לכל האורחים שלכם, גם אם הם גרים במקומות מרוחקים ומפוזרים בארץ, וגם אם תצטרכו לשלם יותר על עצירה בכמה נקודות איסוף או על כמה אוטובוסים.

בשיתוף עם כאן האירוע