בר קרח

הכל על הטרנד החדש- בר קרח

חשבתם שכבר ראיתם הכל?  הייתם בטוחים שכבר לא תמצאו אטרקציה מפתיעה לאירוע שלכם ? כדאי שתגידו שלום לטרנד הלוהט הקפוא שיכול להרים את האירוע שלכם לגבהים חדשיםבר קרחבטח כבר רקדתם בחתונות בעזרתו האדיבה של בר אקטיבי וראיתם אטרקציות מדהימות באירועים של אחרי אבל אם עוד חזיתם בבר קרח כדאי שתכינו את עצמכם למיצג אומנותי של ממש. בר קרח הוא יצירת אומנות מדהימה בעלת פוטנציאל להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

אז מה זה בר קרח ?
טוב לא קשה לנחש בר קרח הוא בר העשוי כולו מקרח שקוף במיוחד ומייצר חוויה מדהימה. אומנות הפיסול בקרח נפוצה מאוד בעולם, בעיקר בצפון אירופה, ועכשיו היא מגיעה לארץ. באמצעות תבניות מיוחדות ניתן לעצב קרח בשלל צורות והתוצאה המתקבלת פשוט מדהימה. שירותי בר איכותיים על גבי בר קרח מעוצב הם לא דבר שהאורחים שלכם הולכים לשכוח כל כך מהר. בר הקרח מעוצב בסדנת העבודה של חברות שירותי בר המתמחות באמנות זו. הקרח מעוצב על פי תבניות מיוחדות ולגוף הבר מוסיפים פסלי קרח מרהיבים על פי הזמנת הלקוח. החלקים השונים של בר הקרח והפסלים המרהיבים מעוצבים בסדנה הקפואה של החברה ומובלים ישירות לאירוע על ידי משאית קירור מיוחדת.

 

אפקט הקרח מגיע לדרום

יש מבחר גדול מאוד של חברות המספקות שירותי בר בדרום ואם אתם רוצים להעניק לאירוע שלכם נופך מיוחד כדאי שתזמינו בר קרח איכותי כבר עכשיו. אפקט ההפתעה וההנאה של בר קרח שווה את ההשקעה  ללא כל ספק ולכן מומלץ ביותר לערוך מחקר מקדים ולמצוא חברת שירותי בר בדרום יכולה להפיק לכם בר קרח איכותי ומרהיב
יש מגוון רחב של חברות שירותי בר בבאר שבע ובסביבה ותארו לעצכם את אפקט ההפתעה של בר קרח בחתונה בסגנון מדברי. מומלץ לתאם מראש את השירות היוקרתי הזה על מנת לשריין מראש את בר הקרח לאירוע שלכם. אין ספק שאם אתם מחפשים אטרקציות לחתונה בדרום, בר קרח מעוצב יכול לעשות את העבודה.

בשיתוף עם כאן האירוע