ארגון החתונה

החלטתם להתחתן? מזל טוב! עכשיו היכונו לפרויקט ארגון חתונה שלכם?מה קודם למה? מציאת אולם אירועים או גן אירועים, טבעות אירוסין , תקליטן, צלם אירועים … ?לא להיבהל, ההמלצות לפניכם.

המקום
אחרי שהערכתם כמה מוזמנים יש לשניכם, הסידור הראשון ברשימה צריך להיות המקום בו תחגגו, השתדלו להתחשב במיקום מגוריהם של רוב האורחים כדי שרובם אכן ירצו להגיע. יש מקומות בהם
הקייטרינג של האולם או הגן הוא חלק מהעסקה, דבר אשר מוזיל את האירוע משמעותית. בכל מקרה, אל תתביישו לבקש להגיע לערב טעימות לפני שתסגרו את העסקה.


צלם חתונות
בתחום הזה ניתן לומר שתמונה אחת שווה אלף מילים, אם ראיתם תמונות של צלם אירועים, באלבום של מכרים או שחיפשתם צלם חתונות דרך האינטרנט, בפגישה תבקשו מהצלם, לראות לכם עבודות שלו במלאותן. אחרי שבחרתם צלם אירועים ליום הגדול, תאמו אתו את לוח הזמנים: מאיזה שלב בהכנות תרצו שהוא יגיע לצלם, כמה תמונות סטילס, כמה מצלמות וידאו ועוד.


המוסיקה שלכם

איזו מוסיקה מאפיינת אתכם? כשאתם בוחרים DJ השתמשו בכל המשאבים. בקשו המלצות ממכרים, אם נכחתם באירוע והתחברתם למוסיקה, גשו לעמדת ה DJ ובקשו כרטיס ביקור. כמו עם צלם חתונות , עליכם לתאם ציפיות עוד לפני האירוע, אוהבים מוסיקה מזרחית? רוצים גם איזה ואלס קטן למבוגרים? ציינו זאת.


בטבעת זו… 

אל תתפתו לרכוש טבעות אופנתיות ומקושטות מדי, בחרו כאלה שיהיה נוח לענוד כל החיים.

יפה לבקש מה צלם אירועים תמונה אחת של הטבעות ושל אביזרים כמו נעלי הכלה בסוף האירוע.


הרבנות

לרבנות יש נהלים קבועים עליהם תוכלו לקרוא באתר הרבנות: www.religions.gov.il
חשוב להיצמד ללוח הזמנים ולא להיות שאננים, בעיקר בגלל ששביתות הן דבר שבשגרה. עליכם לפתוח תיק ברבנות, אך זאת תוכלו לעשות רק שלושה חודשים לפני האירוע ועד 45 ימים לפני. בכלל, כשזה נוגע לרבנות התאזרו בסבלנות..
בשורה התחתונה, חשוב שתהיו מאורגנים, רשמו הכול בצורה מסודרת, קבעו לוח זמנים מאולם האירועים, דרך צלם חתונות , ובחירת טבעות נישואין. בחרו ספקים שמשדרים כנות ומנדבים לכם מידע חיוני וטיפים וכאלה שיודעים להתגמש.

שיהיה בהצלחה…

בשיתוף עם כאן האירוע