איפור ערב

איפור ערב – העונות, הצבעים והטרנדים

קרוב משפחה מתחתן? החברה הכי טובה שלך סוף סוף עומדת מתחת לחופה? הבן שלך הגיע לגיל מצוות? הוזמנת להשקה יוקרתית במיוחד או למסיבת קוקטייל נחשקת? כל האירועים האלו ואירועים נוספים הם הזדמנויות מושלמות, קלאסיות כמעט, להתאפר אצל מאפרת מקצועית או אצל סטייליסט מקצועי ונחשק.

איפור, כמו עיצוב שיער וכמו ביגוד, הוא תחום אשר נתון לשינויי האופנה על פי עונות שונות, על פי צבעים שונים ועל פי טרנדים אשר נהוגים באותה תקופה. על מנת לדעת מהם הטרנדים החמים ביותר באיפור ובתחום האיפור לאירועים כדאי לעיין במגזינים המיועדים לנשים אשר נותנים טיפים על איפור ומעדכנים בטרנדים.

ברשתות החברתיות ברשת האינטרנט, דוגמת הרשת החברתית הפופולארית פייסבוק, ניתן להתעדכן בטרנדים החמים ביותר של האיפור לאותה שנה. ניתן לעיין באופן מקוון בקטלוגים אשר מציגים דוגמניות מהממות עם איפור לוהט במיוחד לאירועים ולשעות הערב. כמובן שיש סגנונות שונים בכל עונה ותקופה.

נשים נועזות יותר יוכלו ללכת על מראה מעושן, אשר נמצא כרגע באופנה. הדבר כולל איפור כבד מסביב לעיניים אשר מבליט אותן. האיפור המעושן מתאים במיוחד להופעות מוזיקה או למסיבות פרועות ומתאים קצת פחות לחתונות, למסיבות קוקטיילים ולאירועים מעונבים יותר. חשוב מאוד להתאים את האיפור לסוג האירוע.

טרנדים נוספים בתחום של איפור ערב

שפתיים בולטות בצבעים אדומים ועיניים מעושנות הוא מראה אשר נמצא באופנה ונראה שהוא לא הולך לצאת ממנה, במיוחד בעונת החורף. בקיץ האחרון היה ניתן לראות טרנד איפור אשר מבוסס בעיקר על צבעים ובעיקר על שילובים של צבעים עזים כמו למשל: אודם סגול, צללית כתומה וסומק בצבע ורוד עז, מראה לוהט לקיץ.

מה משפיע על איפור ערב?

כאמור לעיל, איפור ערב הוא תחום אשר בהחלט מושפע מטרנדים אך זהו אינו הדבר היחיד אשר משפיע על סוג האיפור. כאשר מאפרים אישה מסוימת חשוב מאוד לשים לב לצבע העור של האישה ולמבנה הפנים שלה ולהתאים לה איפור בהתאם. כמו כן, חשוב מאוד להתאים איפור כלה או ערב לשמלה או ללבוש של האישה המאופרת.

למעבר לצפייה בכל המאפרות המומלצות

איפור ערב | איפור כלות | מאפרות

בשיתוף עם כאן האירוע