איפור כלות

איפור כלות אצל סטייליסטים מקצועיים

 

ביום החתונה שלה הכלה רוצה להראות כמו מיליון דולר. נשים רבות עוברות הלבנת שיניים והסרת שיער לפני יום החתונה שלהן על מנת להראות במיטבן ביום החתונה. אך כל ההכנות לקראת היום הגדול מצטמצמות לשלוש סוגיות חשובות מאין כמוהן עבור הכלה: שמלת הכלה, עיצוב השיער של הכלה והאיפור של הכלה.

 

איפור כלות אצל סטייליסטים מקצועיים הוא דבר מובן מאליו עבור מספר לא מבוטל של כלות. אלו לא מוכנות להפקיד את משימת האיפור ביום החתונה שלהן אצל מאפרים לא ידועים או בינוניים אלא מתעקשות להתאפר אצל הסטייליסטים המוכרים ביותר והמוערכים ביותר בארץ, על מנת שהן יוכלו להראות נפלא ביום חתונתן.

 

כלות רבות רוצות להיות בטוחות שביום החתונה שלהן הן אכן ייראו נפלא, בדיוק כמו שהן רוצות. לכן, הן לא משאירות את עניין האיפור למזל. במקום זאת הן עושות איפור נסיון, תענוג לא זול אשר עולה כמה מאות שקלים, לפני יום החתונה שלהן על מנת להחליט אם הן אכן מרוצות מהמאפרת או מהסטייליסט שבחרו בו.

 

איפור הנסיון חשוב מאוד הן עבור הסטייליסט אשר מאפר את הכלה והן עבור הכלה עצמה. הסטייליסט יכול להבין טוב יותר כיצד הכלה רוצה להראות לאחר איפור הנסיון: האם היא רוצה מראה טבעי יותר, האם היא רוצה להשיג מראה שזוף יחסית בעזרת איפור, איזה צבע צללית היא רוצה, איזה צבע אודם וכן הלאה.

 

מחירים של איפור כלות בדרום

 

איפור כלות הוא בדרך כלל עניין יקר יותר, לעתים בצורה משמעותית למדי, מאיפור ערב אצל מאפרת מקצועית או אצל סטייליסט. עם זאת, השוואת מחירים בין סטייליסטים אשר פועלים במרכז לבין סטייליסטים אשר פועלים בפריפריה תגלה כי האחרונים לרוב דורשים מחירים מעט זולים יותר עבור איפור של כלות ביום חגן.

 

היכן ניתן לשאוב השראה עבור איפור כלות?

 

כלות אשר מתעניינות במיוחד בסוגיית האיפור ביום החתונה שלהן יכולות לשאוב השראה מכמה וכמה מקומות. המקום הראשון הוא כתבי עת אשר מפעם לפעם ניתן לקרוא בהם כתבות על איפור ועל איפור של כלות. מקום נוסף הוא ספרים אשר מתייחסים באופן ספציפי לאיפור של כלות.

בשיתוף עם כאן האירוע